A termék előnyei
1. Magas modulhatékonyság:A kanadai 630 W-os N-típusú Bifacial TOPCon napelem lenyűgöző, akár 23,3%-os hatásfokkal büszkélkedhet. Ez azt jelenti, hogy több napfény alakul felhasználható energiává, ami magasabb összenergia-kibocsátást és költséghatékonyabb megoldást jelent a megújuló energiaszükségletek kielégítésére.
2. Bifacial technológia:A kanadai 630 W-os N-típusú Bifacial TOPCon napelem egyedülálló képességgel rendelkezik, hogy a panel elülső és hátsó oldaláról is áramot termeljen. Ez a bifaciális technológia akár 20%-kal is növelheti az energiakibocsátást, így az egyik leghatékonyabb napelem a piacon.

3. Tartós és megbízható:A kanadai 630 W-os N-típusú Bifacial TOPCon napelem kiváló minőségű anyagok felhasználásával készült, amelyeket úgy terveztek, hogy ellenálljanak a különféle környezeti feltételeknek. Ez biztosítja, hogy a panel tartós és megbízható marad az idő múlásával, következetes energiamegtakarítást biztosítva a vállalkozások és a lakástulajdonosok számára egyaránt.
4. Alacsony karbantartási igény:Kiváló minőségű konstrukciójának és megbízható komponenseinek köszönhetően a kanadai 630W-os N-típusú Bifacial TOPCon napelem nagyon kevés folyamatos karbantartást és javítást igényel. Ez azt jelenti, hogy a vállalkozások és a lakástulajdonosok gyakori karbantartás nélkül élvezhetik a napenergia előnyeit.
5. Jövőbiztos technológia:Ahogy a napelemes technológia folyamatosan fejlődik, a kanadai 630 W-os N-típusú Bifacial TOPCon napelemet a jövőbeli fejlesztéseket szem előtt tartva tervezték. Ez azt jelenti, hogy az új napenergia-technológiák megjelenésével továbbra is releváns és hatékony marad, biztosítva, hogy a vállalkozások és a lakástulajdonosok mindig hozzáférjenek a legújabb és leghatékonyabb megújulóenergia-megoldásokhoz.
Műszaki rajz (mm)

Mechanikai adatok
|
Leírás |
Adat |
|
Cell Type |
TOPCon cellák |
|
Sejt elrendezés |
132 [2 x (11 x 6) ] |
|
Méretek |
2382 x 1134 x 30 mm (93,8 x 44,6 x 1,18 hüvelyk) |
|
Súly |
32,8 kg (72,3 font) |
|
Első üveg |
2.{1}} mm-es hővel erősített üveg tükröződésmentes bevonattal |
|
Hátsó üveg |
2.{1}} mm-es hővel erősített üveg |
|
Keret |
Eloxált alumínium ötvözet |
|
J-Box |
IP68, 3 bypass dióda |
|
Kábel |
4.{1}} mm² (IEC), 12 AWG (UL) |
|
Kábel hossza (csatlakozóval együtt) |
300 mm (11,8 hüvelyk) (+) / 200 mm (7,9 hüvelyk) (-) vagy testreszabott hosszúság |
|
Csatlakozó |
T6 vagy MC4-EVO2 vagy MC4-EVO2A |
|
Raklaponként |
35 darab |
|
Konténerenként (40' HQ) |
720 darab |
Elektromos adatok STC
|
Adat |
Névleges Max. Erő (Pmax) |
Dönt. Üzemeltetési Feszültség (Vmp) |
Dönt. Üzemeltetési Jelenlegi (Manó) |
Nyisd ki Áramkör Feszültség (Voc) |
Rövid Áramkör Jelenlegi (Isc) |
Modul Hatékonyság |
|
|
CS6.2-66TB-600 |
600W |
40.4V |
14.86A |
47.6V |
15.85A |
22.2% |
|
|
Bifacial Nyereség |
5% |
630W |
40.4V |
15.60A |
47.6V |
16.64A |
23.3% |
|
10% |
660W |
40.4V |
16.35A |
47.6V |
17.44A |
24.4% |
|
|
20% |
720W |
40.4V |
17.83A |
47.6V |
19.02A |
26.7% |
|
|
CS6.2-66TB-605 |
605W |
40.6V |
14.91A |
47.8V |
15.91A |
22.4% |
|
|
Bifacial Nyereség |
5% |
635W |
40.6V |
15.66A |
47.8V |
16.71A |
23.5% |
|
10% |
666W |
40.6V |
16.40A |
47.8V |
17.50A |
24.7% |
|
|
20% |
726W |
40.6V |
17.89A |
47.8V |
19.09A |
26.9% |
|
|
CS6.2-66TB-610 |
610W |
40.8V |
13.69A |
48.0V |
15.97A |
22.6% |
|
|
Bifacial Nyereség |
5% |
641W |
40.8V |
14.37A |
48.0V |
16.77A |
23.7% |
|
10% |
671W |
40.8V |
15.06A |
48.0V |
17.57A |
24.8% |
|
|
20% |
732W |
40.8V |
16.43A |
48.0V |
19.16A |
27.1% |
|
|
CS6.2-66TB-615 |
615W |
41.0V |
13.74A |
48.2V |
16.02A |
22.8% |
|
|
Bifacial Nyereség |
5% |
646W |
41.0V |
14.43A |
48.2V |
16.82A |
23.9% |
|
10% |
677W |
41.0V |
15.11A |
48.2V |
17.62A |
25.1% |
|
|
20% |
738W |
41.0V |
16.49A |
48.2V |
19.22A |
27.3% |
|
|
CS6.2-66TB-620 |
620W |
41.2V |
13.79A |
48.4V |
16.08A |
23.0% |
|
|
Bifacial Nyereség |
5% |
651W |
41.2V |
14.48A |
48.4V |
16.88A |
24.1% |
|
10% |
682W |
41.2V |
15.17A |
48.4V |
17.69A |
25.2% |
|
|
20% |
744W |
41.2V |
16.55A |
48.4V |
19.30A |
27.5% |
|
|
CS6.2-66TB-625 |
625W |
41.4V |
13.84A |
48.6V |
16.14A |
23.1% |
|
|
Bifacial Nyereség |
5% |
656W |
41.4V |
14.53A |
48.6V |
16.95A |
24.3% |
|
10% |
688W |
41.4V |
15.22A |
48.6V |
17.75A |
25.5% |
|
|
20% |
750W |
41.4V |
16.61A |
48.6V |
19.37A |
27.8% |
|
|
CS6.2-66TB-630 |
630W |
41.6V |
13.89A |
48.8V |
16.20A |
23.3% |
|
|
Bifacial Nyereség |
5% |
662W |
41.6V |
14.58A |
48.8V |
17.01A |
24.5% |
|
10% |
693W |
41.6V |
15.28A |
48.8V |
17.82A |
25.7% |
|
|
20% |
756W |
41.6V |
16.67A |
48.8V |
19.44A |
28.0% |
|
|
STC |
1000 W/m2 besugárzás, AM spektrum 1,5 és cella hőmérséklet 25 fok |
||||||
Elektromos adatok NMOT
|
Adat |
Névleges Max. Erő (Pmax) |
Dönt. Üzemeltetési Feszültség (Vmp) |
Dönt. Üzemeltetési Jelenlegi (Manó) |
Nyisd ki Áramkör Feszültség (Voc) |
Rövid Áramkör Jelenlegi (Isc) |
|
CS6.2-66TB-600 |
454W |
38.2V |
11.88A |
45.1V |
12.78A |
|
CS6.2-66TB-600 |
458W |
38.4V |
11.92A |
45.3V |
12.83A |
|
CS6.2-66TB-600 |
461W |
38.6V |
11.96A |
45.4V |
12.88A |
|
CS6.2-66TB-600 |
465W |
38.8V |
12.00A |
45.6V |
12.92A |
|
CS6.2-66TB-600 |
469W |
39.0V |
12.04A |
45.8V |
12.97A |
|
CS6.2-66TB-600 |
473W |
39.1V |
12.08A |
46.0V |
13.02A |
|
CS6.2-66TB-600 |
476W |
39.3V |
12.11A |
46.2V |
13.06A |
|
NMOT |
800 W/㎡ besugárzás, AM spektrum 1,5, környezeti hőmérséklet 20 fok, szélsebesség 1 m/s |
||||
Elektromos adatok
|
Üzemi hőmérséklet |
-40 fok ~ +85 fok |
|
Max. Rendszerfeszültség |
1500 V (IEC/UL) |
|
Modul Fire Performance |
29. TÍPUS (UL 61730) vagy C OSZTÁLY (IEC61730) |
|
Max. Sorozatú biztosítékok besorolása |
35A |
|
Védelmi osztály |
osztály II |
|
Erőtűrés |
0 ~ + 10 W |
|
Power Bifacialitás |
80 % |
|
Hőmérséklet együttható (Pmax) |
-0,29 %/fok |
|
Hőmérséklet együttható (Voc) |
-0,25 %/fok |
|
Hőmérséklet együttható (Isc) |
0,05 %/fok |
|
A modul névleges üzemi hőmérséklete |
41±3 fok |
|
Bifacialitás tolerancia |
± 5 % |
Alkalmazási forgatókönyvek
1. Mezőgazdasági gazdaságok:A kanadai 630W-os N-típusú Bifacial TOPCon napelem ideális megoldás olyan mezőgazdasági gazdaságok számára, amelyek jelentős mennyiségű energiát igényelnek az öntözőrendszerek, gépek és egyéb berendezések működtetéséhez. A bifaciális funkciónak köszönhetően ez a napelem mindkét oldalról képes energiát előállítani, így rendkívül hatékony és négyzetméterenként több energiát képes előállítani.

2. Lakóingatlanok:A megújuló energiaforrásokra áttérni vágyó lakástulajdonosok profitálhatnak a kanadai 630 W-os N-típusú Bifacial TOPCon napelemből. Ha ezeket a napelemeket a tetőre vagy az udvarra telepítik, a háztartások jelentősen csökkenthetik energiaszámláikat és szénlábnyomukat. Ezenkívül ezek a napelemek rendkívül tartósak és ellenállnak a szélsőséges időjárási viszonyoknak, így hosszú távú befektetést jelentenek a lakástulajdonosok számára.

3. Kereskedelmi épületek:A kereskedelmi épületek, például bevásárlóközpontok, kórházak és irodahelyiségek jelentős mennyiségű energiát igényelnek működésükhöz. A kanadai 630 W-os N-típusú Bifacial TOPCon napelem telepítésével ezek az épületek csökkenthetik a hálózati áramtól való függőségüket, és egy fenntarthatóbb energiamegoldás felé haladhatnak. Ezen túlmenően ezeknek a napelemeknek a bifaciális jellemzői további energiatermelést biztosítanak, lehetővé téve, hogy ezek az épületek hatékonyabban ellensúlyozzák energiafogyasztásukat.

Márka együttműködés
A Jingsun, Kína egyik vezető napenergia-vállalata átfogó partnerséget épített ki számos csúcskategóriás napenergia-céggel, mint például a JA, a Jinko, a Canadian Solar és a Longi. A legjobb minőségű anyagokra és a fejlett gyártási technológiákra összpontosítva a Jingsun elkötelezett amellett, hogy innovatív és hatékony napelemes megoldásokat kínáljon otthonoknak és vállalkozásoknak egyaránt.
A Jingsun csak a legjobb nyersanyagokat használja napelemei gyártásához, így biztosítva a maximális tartósságot és kiváló teljesítményt. A Jingsun elkötelezett kutató-fejlesztő csapatával továbbra is finomítja gyártási technikáit, beépítve a napelemes technológia legújabb innovációit, miközben optimalizálja gyártási folyamatait a környezeti hatások minimalizálása érdekében.

Erős hazai jelenléte mellett a Jingsun robusztus tengerentúli értékesítési hálózatot is kifejlesztett, és kiváló minőségű napelemes termékeit a globális közönséghez juttatja el. Ez a nemzetközi fókusz lehetővé tette a Jingsunnak, hogy vezető szerepet töltsön be a globális napenergia-piacon, és folyamatos növekedése bizonyítja a vállalat kiválóság és innováció iránti elkötelezettségét.
GYIK
K: Mennyi az átfutási idő a kanadai 630W N-típusú Bifacial TOPCon napelemek megrendeléséhez a Jingsuntól?
K: Mi a minimális rendelési mennyiség a Jingsun 630W-os, N-típusú kanadai Bifacial TOPCon napelemekhez?
K: Kínál a Jingsun garanciát a kanadai 630 W-os N-típusú Bifacial TOPCon napelemekre?
K: Mi a fizetési folyamat a kanadai 630W N-típusú Bifacial TOPCon napelemek Jingsuntól történő megrendelésekor?
K: Segíthet a Jingsun a kanadai 630W N-típusú Bifacial TOPCon napelemek logisztikájában és szállításában?

Vásárlói vélemények

Francheska 2024-03-06 23:47:12
Nemrég vásároltam a kanadai 630 W-os N-típusú Bifacial TOPCon napelemet a Jingsuntól, és nem is lehettem boldogabb a döntésemmel. A panel hihetetlenül hatékony, és jelentősen csökkentette az energiaszámláimat.

Mattheus 2023-12-12 05:30:02
A Jingsun kivételes szolgáltatást nyújtott a vásárlási folyamat során, és megkönnyítette számomra a panel műszaki vonatkozásainak megértését. Nagyra értékeltem a szakértelmüket és a támogatásukat.

Remington 2023-10-11 19:51:41
A kanadai 630W N-típusú Bifacial TOPCon napelem tartóssága és hosszú távú teljesítménye tekintetében felülmúlta a várakozásaimat. Megbízható befektetésnek bizonyult otthonom energiatermelésében.

Quillan 2023-09-11 01:28:29
Nagyon ajánlom mind a Jingsunt, mind a kanadai 630W-os N-típusú Bifacial TOPCon napelemet mindenkinek, aki csúcsminőségű megújuló energia megoldásokat keres. A minőségi termékek és a kiváló ügyfélszolgálat kombinációja valóban verhetetlen.
Népszerű tags: kanadai 630w, kínai kanadai 630w gyártók, beszállítók, gyár


