A termék előnyei
1. Nagy hatékonyság:A kanadai 460 W-os N-típusú bifacial TOPCon Module kivételes, akár 22,5%-os hatékonysággal is büszkélkedhet. Ez azt jelenti, hogy kisebb felületről több energiát tud termelni, így ideális olyan alkalmazásokhoz, ahol korlátozott a hely.
2. Bifaciális energiatermelés:A modul bifaciális kialakítású, amely lehetővé teszi, hogy az elülső és a hátsó oldalról is áramot termeljen. A modul hátoldala az elülső oldal által termelt teljesítmény akár 85%-át is képes előállítani, ami jelentősen megnöveli a teljes teljesítményt.

3. Alsó LCOE:A modul nagy hatékonysága és bifaciális kialakítása nemcsak megnöveli a teljesítményt, hanem csökkenti a költségeket is. A modul alacsonyabb áramszintű költséggel (LCOE) rendelkezik, így költséghatékony megoldás a napenergia előnyeit kihasználni kívánó vállalkozások és lakástulajdonosok számára.
4. Rendszerköltség megtakarítás:A kanadai 460 W-os N-típusú bifacial TOPCon modul csökkentheti a rendszer költségeit az egységnyi területre jutó teljesítmény növelésével, ami azt jelenti, hogy kevesebb modulra van szükség ugyanannyi energia előállításához. Ez azt jelenti, hogy kevesebb anyagra lesz szükség a telepítéshez, ami költségmegtakarítást eredményez a szállítás és a munka terén.
5. Tartósság és megbízhatóság:A kiváló minőségű anyagokból és fejlett gyártási technikákkal készült kanadai 460 W-os N-típusú bifacial TOPCon Modul tartósnak készült. Tartóssága és megbízhatósága miatt kiválóan használható különféle környezetben és időjárási körülmények között, így a vállalkozások és a lakástulajdonosok még sok éven át számíthatnak rá a tiszta és fenntartható energia előállításában.
Műszaki rajz (mm)

Mechanikai adatok
|
Leírás |
Adat |
|
Cella típus |
TOPCon cellák |
|
Cellák elrendezése |
108[2 X(9X6)] |
|
Méretek |
1800 ˣ 1134 ˣ 30 mm (70,9 ˣ 44,6 ˣ 1,18 hüvelyk) |
|
Súly |
22,7 kg (50,0 font) |
|
Első üveg |
1,6 mm-es hőerősített üveg tükröződésgátló bevonattal |
|
Hátsó üveg |
1,6 mm-es hővel erősített üveg |
|
Keret |
Eloxált alumínium ötvözet |
|
J-Box |
IP68, 3 bypass dióda |
|
Kábel |
4.{1}} mm² (IEC), 12 AWG (UL) |
|
Kábel hossza (csatlakozóval együtt) |
Álló: 300 mm (11,8 hüvelyk) (+) / 200 mm (7,9) ban ben) (-); fekvő: 1150 mm (45,3 hüvelyk) |
|
Csatlakozó |
T6 vagy MC4-EVO2 vagy MC4-EVO2A |
|
Raklaponként |
35 darab |
|
Konténerenként (40' HQ) |
840 darab |
Elektromos adatok STC
|
Adat |
Névleges Max. Erő (Pmax) |
Dönt. Üzemeltetési Feszültség (Vmp) |
Dönt. Üzemeltetési Jelenlegi (Manó) |
Nyisd ki Áramkör Feszültség (Ének) |
Rövid Áramkör Jelenlegi (ISC) |
Modul Hatékonyság |
|
|
CS6.1-54TB-430 |
430 W |
32.2V |
13.38A |
38.1V |
14.25A |
21.1% |
|
|
Bifaciális Nyereség |
5% |
452W |
32.2V |
14.05A |
38.1V |
14.96A |
22.1% |
|
10% |
473W |
32.2V |
14.72A |
38.1V |
15.68A |
23.2% |
|
|
20% |
516W |
32.2V |
16.06A |
38.1V |
17.10A |
25.3% |
|
|
CS6.1-54TB-435 |
435W |
32.4V |
13.45A |
38.3V |
14.33A |
21.3% |
|
|
Bifaciális Nyereség |
5% |
457W |
32.4V |
14.12A |
38.3V |
15.05A |
22.4% |
|
10% |
479W |
32.4V |
14.80A |
38.3V |
15.76A |
23.5% |
|
|
20% |
522W |
32.4V |
16.14A |
38.3V |
17.20A |
25.6% |
|
|
CS6.1-54TB-440 |
440W |
32.6V |
13.52A |
38.5V |
14.41A |
21.6% |
|
|
Bifaciális Nyereség |
5% |
462W |
32.6V |
14.20A |
38.5V |
15.13A |
22.6% |
|
10% |
484W |
32.6V |
14.87A |
38.5V |
15.85A |
23.7% |
|
|
20% |
528W |
32.6V |
16.22A |
38.5V |
17.29A |
25.9% |
|
|
CS6.1-54TB-445 |
445W |
32.8V |
13.59A |
38.7V |
14.48A |
21.8% |
|
|
Bifaciális Nyereség |
5% |
467W |
32.8V |
14.27A |
38.7V |
15.20A |
22.9% |
|
10% |
490W |
32.8V |
14.95A |
38.7V |
15.93A |
24.0% |
|
|
20% |
534W |
32.8V |
16.31A |
38.7V |
17.38A |
26.2% |
|
|
CS6.1-54TB-450 |
450W |
33.0V |
13.66A |
38.9V |
14.55A |
22.0% |
|
|
Bifaciális Nyereség |
5% |
473W |
33.0V |
14.34A |
38.9V |
15.28A |
23.2% |
|
10% |
495W |
33.0V |
15.03A |
38.9V |
16.01A |
24.3% |
|
|
20% |
540W |
33.0V |
16.39A |
38.9V |
17.46A |
26.5% |
|
|
CS6.1-54TB-455 |
455W |
33.2V |
13.72A |
39.1V |
14.61A |
22.3% |
|
|
Bifaciális Nyereség |
5% |
478W |
33.2V |
14.41A |
39.1V |
15.34A |
23.4% |
|
10% |
501W |
33.2V |
15.09A |
39.1V |
16.07A |
24.5% |
|
|
20% |
546W |
33.2V |
16.46A |
39.1V |
17.53A |
26.7% |
|
|
CS6.1-54TB-460 |
460W |
33.4V |
13.78A |
39.3V |
14.69A |
22.5% |
|
|
Bifaciális Nyereség |
5% |
483W |
33.4V |
14.47A |
39.3V |
15.42A |
23.7% |
|
10% |
506W |
33.4V |
15.16A |
39.3V |
16.16A |
24.8% |
|
|
20% |
552W |
33.4V |
16.54A |
39.3V |
17.63A |
27.0% |
|
|
STC |
1000 W/m2 besugárzás, AM spektrum 1,5 és cella hőmérséklet 25 fok |
||||||
Elektromos adatok NMOT
|
Adat |
Névleges Max. Erő (Pmax) |
Dönt. Üzemeltetési Feszültség (Vmp) |
Dönt. Üzemeltetési Jelenlegi (Manó) |
Nyisd ki Áramkör Feszültség (Ének) |
Rövid Áramkör Jelenlegi (ISC) |
|
CS6.1-54TB-430 |
325W |
30.4V |
10.68A |
36.1V |
11.49A |
|
CS6.1-54TB-435 |
329W |
30.6V |
10.74A |
36.3V |
11.56A |
|
CS6.1-54TB-440 |
333W |
30.8V |
10.80A |
36.5V |
11.62A |
|
CS6.1-54TB-445 |
337W |
31.0V |
10.85A |
36.6V |
11.68A |
|
CS6.1-54TB-450 |
340W |
31.2V |
10.91A |
36.8V |
11.73A |
|
CS6.1-54TB-455 |
344W |
31.4V |
10.96A |
37.0V |
11.78A |
|
CS6.1-54TB-460 |
348W |
31.6V |
11.02A |
37.2V |
11.85A |
|
NMOT |
besugárzás 800 W/m2, spektrum AM 1,5, környezeti hőmérséklet 20 fok, szél sebessége 1 m/s |
||||
Elektromos adatok
|
Üzemi hőmérséklet |
-40 fok ~ +85 fok |
|
Max. Rendszerfeszültség |
1500 V (IEC/UL) |
|
Modul Fire Performance |
38. TÍPUS (UL 61730) vagy C OSZTÁLY (IEC61730) |
|
Max. Sorozatú biztosítékok besorolása |
30 A |
|
Védelmi osztály |
osztály II |
|
Erőtűrés |
0 ~ + 10 W |
|
Power Bifacialitás |
80 % |
|
Hőmérséklet együttható (Pmax) |
-0,29 %/fok |
|
Hőmérséklet együttható (Voc) |
-0,25 %/fok |
|
Hőmérsékleti együttható (Isc) |
0,05 %/fok |
|
A modul névleges üzemi hőmérséklete |
41 ± 3 fok |
|
Bifacialitás tolerancia |
± 5 % |
Alkalmazási forgatókönyvek
1. Napelemes farmok:A kanadai 460 W-os N-típusú bifacial TOPCon Module ideális megoldás nagy napelemes farmok telepítéséhez. A modul bifaciális képességei lehetővé teszik, hogy mindkét oldalról rögzítse az energiát, növelve a teljesítményt és a hatékonyságot. Ezenkívül a TOPCon cellatechnológiája nagyobb konverziós hatékonyságot és alacsonyabb hőmérsékleti együtthatót tesz lehetővé, így megbízható és költséghatékony választás a nagyszabású projektekhez.

2. Lakossági tetők:A kanadai 460 W-os N-típusú bifacial TOPCon Module szintén jól használható lakossági tetőtéri telepítésekhez. Elegáns kialakítása és nagy teljesítménye vonzó választássá teszi azokat a lakástulajdonosokat, akik csökkenteni szeretnék szénlábnyomukat és energiaköltségeiket. A modul bifaciális képességei lehetővé teszik a fokozott energiatermelést még árnyékos területeken is, így minden éghajlaton megbízható megoldás az otthonok számára.

3. Kereskedelmi épületek:Végül, a kanadai 460 W-os N-típusú bifacial TOPCon Module kereskedelmi épületek széles körének áramellátására használható, beleértve az irodákat, gyárakat és üzlethelyiségeket. Nagy teljesítménye és bifaciális képességei költséghatékony választássá teszik az energiaköltségeiket és a szénlábnyomukat csökkenteni kívánó vállalkozások számára. Ezenkívül a TOPCon cellás technológiája megbízható teljesítményt és magasabb átalakítási hatékonyságot biztosít, így vonzó választás lehet bármilyen méretű vállalkozás számára.

Márka együttműködés
A Jingsun büszkén jelenti be mélyreható és átfogó partnerségét számos kínai napenergia-céggel. Ez az együttműködés bizonyítja a Jingsun elkötelezettségét a fenntartható és környezetbarát jövőbeli megoldások iránt. Ezekkel a vállalatokkal szorosan együttműködve a Jingsun képes kihasználni szakértelmüket és erőforrásaikat a legmodernebb napenergia-technológiák fejlesztése érdekében, amelyek biztonságosak, hatékonyak és megfizethetőek.

Ennek a partnerségnek az egyik csúcspontja a tudás és a szakértelem megosztása. A Jingsun és partnervállalatai ötleteket és bevált gyakorlatokat cseréltek annak érdekében, hogy termékeik és szolgáltatásaik a legjobb minőségűek legyenek. Kutatási és fejlesztési projektekben is együttműködtek, hogy új és innovatív módszereket tárjanak fel a nap erejének hasznosítására.
GYIK
K: Miben tűnik ki a kanadai 460 W-os N-típusú bifacial TOPCon modul a piacon lévő többi napelem közül?
K: Milyen előnyei vannak a kanadai 460 W-os N-típusú bifacial TOPCon modul használatának a hagyományos napelemekkel szemben?
K: Hogyan teljesít a kanadai 460 W-os N-típusú bifacial TOPCon modul különböző időjárási körülmények között?
K: Mennyi a kanadai 460 W-os N-típusú bifacial TOPCon modul élettartama, és jár-e rá garancia?
K: Hogyan járul hozzá a kanadai 460 W-os N-típusú bifacial TOPCon modul a tisztább környezethez?

Vásárlói vélemények

Zeppelin Dane 2024-06-25 17:23:13
Nemrég vásároltam a kanadai 460 W-os N-típusú bifacial TOPCon modult a Jingsuntól, és rendkívül elégedett vagyok a vásárlásommal. A modul kiváló minőségű és kiemelkedően jól teljesít, ami segített nekem energiaköltségeket megtakarítani és szénlábnyomomat.

Carmine 2024-05-21 02:16:47
A Jingsun kiváló vásárlási élményt nyújtott, megkönnyítve számomra a kanadai 460 W-os N-típusú bifacial TOPCon modul kiválasztását és megvásárlását. A modul teljesítményét tekintve felülmúlta az elvárásaimat, bátran ajánlom mindenkinek, aki hatékony és fenntartható energetikai megoldást keres.

Fernando 2024-04-14 23:34:19
Néhány hónapja használom a Jingsuntól vásárolt kanadai 460 W-os N-típusú Bifacial TOPCon modult, és hihetetlenül lenyűgözött a tartóssága és hatékonysága. A modul folyamatosan nagy energiateljesítményt biztosított számomra, ugyanakkor kevés karbantartást igényel és könnyen használható.

Frangipani 2024-03-24 21:16:15
Környezettudatos fogyasztóként nagyon örültem, hogy a Jingsunban megtaláltam a kanadai 460 W-os N-típusú bifacial TOPCon modult. A modul nemcsak kivételes teljesítményt nyújt, hanem hozzájárul a zöldebb jövőhöz is. Nagyon ajánlom ezt a terméket mindenkinek, aki pozitív hatással van a környezetre.
Népszerű tags: kanadai 460w, kínai kanadai 460w gyártók, beszállítók, gyár


