A termék előnyei
A Growatt MIN 6000TL XH egy élvonalbeli hibrid inverter, amely egyesíti a legújabb energiatárolási technológiát a rendkívül hatékony napenergia-átalakítási képességekkel. Íme a Growatt MIN 6000TL XH öt fő előnye:
1. Kettős MPP nyomkövető:A Growatt MIN 6000TL XH két Maximum Power Point (MPP) nyomkövetővel van kialakítva, amelyek biztosítják, hogy az inverter a lehető legnagyobb mennyiségű energiát tudja előállítani a napelemekből, még akkor is, ha olyan kihívásokkal néz szembe, mint az árnyékolás.
2. 24 órás önfogyasztás monitorozás:Az inverter fejlett felügyeleti technológiát használ annak mérésére, hogy mennyi energiát fogyaszt naponta. Ez lehetővé teszi a rendszer teljesítményének optimalizálását és a használat módosítását az energiapazarlás minimalizálása és a közüzemi számlák megtakarítása érdekében.

3. Max. Hatékonyság 98,4%:A Growatt MIN 6000TL XH maximális hatásfoka 98,4%, ami azt jelenti, hogy a napelemek által termelt energiából többet képes átalakítani otthonában használható energiává. Ez több megtakarítást és környezetbarátabb energiarendszert jelent.
4. Könnyű bővítés:Akár több napelemet, akár energiatároló kapacitást szeretne hozzáadni, a Growatt MIN 6000TL XH-t úgy tervezték, hogy a bővítést gyerekjáték legyen. Moduláris felépítésének köszönhetően egyszerűen hozzáadhat további alkatrészeket az igényeinek és a háztartási energiafelhasználásnak megfelelően.
5. Felhasználóbarát felület:A Growatt MIN 6000TL XH felhasználóbarát felülettel rendelkezik, amely megkönnyíti a lakástulajdonosok számára a rendszer teljesítményének ellenőrzését és a beállítások szükség szerinti beállítását. Ez biztosítja, hogy mindig kézben tartsa energiafelhasználását, és könnyedén optimalizálhatja rendszere teljesítményét.
Összességében a Growatt MIN 6000TL XH egy fantasztikus hibrid inverter opció azoknak a lakástulajdonosoknak, akik maximalizálják napelemes rendszerük teljesítményét, miközben minimalizálják szénlábnyomukat és pénzt takarítanak meg a közüzemi számláikon. Kettős MPP-követői, saját fogyasztásfigyelése, nagy hatékonysági besorolása, könnyű bővíthetősége és felhasználóbarát felülete kiváló választássá teszik mindazok számára, akik a napenergia erejét szeretnék magukévá tenni.

Alapparaméterek
|
Adatlap |
MIN2500TL-XH |
MIN3000TL-XH |
MIN3600TL-XH |
MIN4200TL-XH |
MIN4600TL-XH |
MIN5000TL-XH |
MIN6000TL-XH |
|
Bemeneti adatok (DC) |
|||||||
|
Max. Javasolt PV teljesítmény |
5000W |
6000W |
7200W |
8400W |
9200W |
10000W |
10000W |
|
Max. DC feszültség |
500V |
500V |
550V |
550V |
550V |
550V |
550V |
|
Indítási feszültség |
100V |
||||||
|
Névleges feszültség |
360V |
||||||
|
MPP feszültségtartomány |
70V-500V |
70V-550V |
|||||
|
MPP nyomkövetők/karakterláncok száma Per MPP Nyomkövető |
2 /1 |
||||||
|
Max. Bemeneti áram MPP-követőnként |
13.5A |
||||||
|
Max. Rövidzárlati áram Per MPP nyomkövetők |
16.9A |
||||||
|
Bemeneti adatok (DC akkumulátor) |
|||||||
|
Kompatibilis akkumulátor |
ARK XH akkumulátorrendszer (5,12 kWh ~ 17,9 kWh) |
||||||
|
Üzemi feszültség tartomány |
360-500V |
360-550V |
|||||
|
Max. üzemi áram |
17A |
||||||
|
Maximális töltési teljesítmény |
6000W |
||||||
|
Max.kisütési teljesítmény |
2500W |
3000W |
3600W |
4200W |
4600W |
5000W |
6000W |
|
Kimeneti adatok (AC) |
|||||||
|
AC névleges teljesítmény |
2500W |
3000W |
3600W |
4200W |
4600W |
5000W |
6000W |
|
Max. AC látszólagos teljesítmény |
2500VA |
3000VA |
3600VA |
4200VA |
4600VA |
5000VA |
6000VA |
|
Névleges váltakozó feszültség (tartomány*) |
230V (180-280V) |
||||||
|
AC hálózati frekvencia (tartomány*) |
50/60 Hz (45-55Hz/55-65 Hz) |
||||||
|
Max. Kimeneti áram |
11.3A |
13.6A |
16A |
19A |
20.9A |
22.7A |
27.2A |
|
Állítható teljesítménytényező |
{{0}}.8vezető…0,8-elmaradó |
||||||
|
THDi |
<3% |
||||||
|
AC hálózati csatlakozás típusa |
Egyfázisú |
||||||
|
Kimeneti adatok (Biztonsági mentés*) |
|||||||
|
Max. Látszólagos hatalom |
2500VA |
3000VA |
3600VA |
4200VA |
4600VA |
5000VA |
6000VA |
|
Névleges AC feszültség |
230V |
||||||
|
AC hálózati frekvencia |
50/60Hz |
||||||
|
Hatékonyság |
|||||||
|
Max. Hatékonyság |
98.2% |
98.2% |
98.2% |
98.4% |
98.4% |
98.4% |
98.4% |
|
Európai hatékonyság |
97.1% |
97.1% |
97.2% |
97.2% |
97.5% |
97.5% |
97.5% |
|
MPPT hatékonyság |
99.9% |
||||||

Általános adatok
|
Méretek (Szé/Ma/Mé) |
375/350/160 mm |
|
Súly |
10,8 kg |
|
Működési hőmérséklet tartomány |
–25 fok ... +60 fok |
|
Magasság |
4000m |
|
Önfogyasztás éjszakája |
< 10W |
|
Topológia |
Transzformátor nélküli |
|
Hűtés |
Természetes konvekció |
|
Védelmi fokozat |
IP65 |
|
Relatív páratartalom |
0%~100% |
|
DC csatlakozás |
H4/MC4 (opcionális) |
|
AC csatlakozás |
Csatlakozó |
|
Kijelző |
OLED+LED/WIFI+APP |
|
Interfészek: RS485 / USB/Wi-Fi/ GPRS/ RF/LAN |
Igen/Igen/Opcionális/Opcionális/Opcionális/Opcionális |
|
Garancia: 5 év / 10 év |
Igen / Nem kötelező |

márka együttműködés
A Jingsun, a vezető napenergia-vállalat büszkén jelenti be mélyreható és sikeres együttműködését több vezető napenergia-inverter céggel. Ezek a partnerségek lehetővé tették a Jingsun számára, hogy a legjobb minőségű napenergia-termékeket és -szolgáltatásokat nyújtson ügyfeleinek a világ minden tájáról.
A Jingsun a kiválóság és a fenntarthatóság iránti elkötelezettsége tökéletesen összhangban van partnerei céljaival és értékeivel. Közös munkával egy szebb jövőt teremtenek, megújuló energiával.
Ezekkel a mélyreható és nagy horderejű partnerkapcsolatokkal a Jingsun teljes és átfogó megoldást tud nyújtani ügyfeleinek a napenergia-rendszerekhez. A fotovoltaikus moduloktól az inverterekig, szerelési rendszerekig és energiatároló megoldásokig a Jingsun mindennel rendelkezik. A minőség és a megbízhatóság iránti elkötelezettségnek köszönhetően az ügyfelek bízhatnak abban, hogy a legjobbat kapják, amikor a Jingsunt választják.
Összefoglalva, a Jingsun partnerkapcsolatai a legmagasabb szintű napenergia-inverter-cégekkel hozzájárultak a napenergia-megoldások megbízható szállítójaként elért sikeréhez. Ezek az együttműködések lehetővé tették a Jingsun számára, hogy világszínvonalú termékeket és szolgáltatásokat szállítson ügyfeleinek a világ minden tájáról, és hozzájárultak egy szebb, fenntarthatóbb jövő megteremtéséhez mindannyiunk számára.

GYIK
K: Mi az a Growatt MIN 6000TL XH hibrid inverter?
K: Melyek a Growatt MIN 6000TL XH hibrid inverter főbb jellemzői?
K: Hogyan működik a Growatt MIN 6000TL XH hibrid inverter?
K: Hogyan telepíthetem a Growatt MIN 6000TL XH hibrid invertert?
K: Milyen előnyei vannak a Growatt MIN 6000TL XH hibrid inverter használatának?

Népszerű tags: Growatt min 6000tl xh, Kína growatt min 6000tl xh gyártók, beszállítók, gyár



